Мероприятия

Прошедшие мероприятия

Тренінг «Запуск» мовлення дітей, які не розмовляють Тренінг «Запуск» мовлення дітей, які не розмовляють
Ви все ще переконані, що невербальній дитині не в змозі лопомогти ніхто, окрім логопеда? 16 лютого у Києві ми зруйнуємо цей стереотип та поділимось досвідом, який надасть фахівцям будь-яких напрямків та батькам невербальних дітей можливість долучитись до роботи над «запуском» мовлення, а логопедам - зробити свої заняття більш ефективними.

Організатори тренінга - наші партнери КЦ «Розвиток».
Дата проведения:  16.02.2020
Заняття з дітьми за методом TOMATIS в Миколаєві Заняття з дітьми за методом TOMATIS в Миколаєві
З 28 січня діти Миколаєва зможуть пройти курс терапії TOMATIS®. Заняття проводить сертифікований спеціаліст 3 рівня, консультант TOMATIS®, психолог, спеціаліст з сенсорної інтеграції центру ЛАДО.
Дата проведения:  28.01.2020
Новогодний утренник в ЛАДО Новогодний утренник в ЛАДО
Особым детям - особый утренник! Мы не будем делить детей на "своих" и "чужих", прийти на праздник может любой особый малыш! Но зарегистрироваться нужно заранее!
Дата проведения:  25.12.2019
Вечер открытых дверей Вечер открытых дверей
28 ноября в 18.00 мы познакомим вас с нашими специалистами, расскажем о наших услугах и ответим на ваши вопросы.
Дата проведения:  28.11.2019
Тренінг «Контакт і комунікація з дитиною з особливостями розвитку» Тренінг «Контакт і комунікація з дитиною з особливостями розвитку»
Тренінг буде корисний корекційним фахівцям усіх напрямків (психологам, дефектологам, логопедам, фахівцям з сенсорної інтеграції та адаптивної фізкультури), фахівцям ІРЦ, всім учасникам інклюзивного процесу та батькам дітей з особливостями розвитку.
Дата проведения:  26.10.2019
Занятия с детьми по методу TOMATIS в Николаеве Занятия с детьми по методу TOMATIS в Николаеве
Мы начнем курс терапии TOMATIS® для детей Николаева 25 октября. Предварительная запись обязательна!
Дата проведения:  25.10.2019
Тренінг «Корекційний маршрут дитини. Діагностика, складання корекційної програми» Тренінг «Корекційний маршрут дитини. Діагностика, складання корекційної програми»
Учасники тренінгу отримають діагностичні матеріали, навчаться діагностувати дитину, визначити рівень її навичок і складати ефективну корекційну програму.
Дата проведения:  12.10.2019
Семинар-практикум «Все тело читает - программа для диагностики и терапии детей с трудностями в школе» Семинар-практикум «Все тело читает - программа для диагностики и терапии детей с трудностями в школе»
29 сентября приглашаем специалистов и заинтересованных родителей на семинар-практикум «Все тело читает - программа для диагностики и терапии детей с трудностями в школе». Семинар проведет тренер из Варшавы Беата Кучевска-Келбус (Beata Kuczewska-Kiełbus).
Дата проведения:  29.09.2019
Семинар-практикум «Терапия рук. Основные принципы» Семинар-практикум «Терапия рук. Основные принципы»
28 сентября приглашаем специалистов и заинтересованных родителей на семинар-практикум «Терапия рук. Основные принципы». Семинар проведет тренер из Варшавы Беата Кучевска-Келбус (Beata Kuczewska-Kiełbus).
Дата проведения:  28.09.2019
Занятия с детьми по методу TOMATIS в Николаеве Занятия с детьми по методу TOMATIS в Николаеве
В июле мы привезем TOMATIS® в Николаев! Ваши дети смогут пройти курс терапии с 17 по 30 июля.
Предварительная запись обязательна!
Дата проведения:  17.07.2019